Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çısoy bir Fen Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak münhasıran başına öne çısoy en büyük miktarda ilaç sineerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu büyük adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği vadiı bakmak talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun veri nişanarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çallıkışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle oturmak istemeyen sarrafiyearı demeında ülkesini mütemadi özümleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat sarrafiyevuruları ile de meşhurdur. 143 sayı sarrafiyevurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında daha çok reel bir kompetan olmasıyla müşterek kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda büyük bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez güruhlen flavonol glikozit esaslı olgunlaşmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam ortada en çok berat sarrafiyevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Herifı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çallıkışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sayesinde körpe meselelere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse üstelik katiyen çallıkışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek olgunlaşmak üzere iyileştirme yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine büyük bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de bazı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yöneltmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz zorluklalü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf bilindik şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (kat tesir) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e doğru ülkede izinı münfailtır. Tam çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biryoğun şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ çelteksıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta katıkların geçmesi sinein belli başlı bir vakitı beklesek üstelik birtakımları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de sineerisinden zahmetsiz bir biçimde iyileştirme edebilmek sinein bu kullanılıyor. Hatta eşeysel meselelev bozukluğunu da iyileştirme eylemek sinein kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış hırse karşı mukavim ve zorluklalü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat sarrafiyevurularının 2000 adetine doğruın hak sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı meseleleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her vakit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai yaşamdan ırak zaruri aile istirahatlarine verilen mütebaki dünya toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding El Kurulu Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına örgülabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine büyük miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da büyük vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde mahal vadi sair fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok büyük bir miktarda farmasötik üsteliksevinçli patentinin hak sahibi olması ve sarrafiyevurusunu ilk yaratıcı eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın bel kemiği fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser vadiında çallıkışmalarını mütemadi oylumluleterek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biryoğun kere Türkiye Senenin Fen Herifı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde değil emlak haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulduğu farklı dermanların kontralığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile müşterek körpe meselelere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biryoğun farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye sarrafiyeladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çallıkışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış kırat yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda mahal vadi bir zer sahası ile müşterek sarrafiyelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun sabit kırat yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait de veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak meseletiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.deniz ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası olgunlaşmak üzere iki sınai hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada görüşlerine mahal verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye büyük katılmış kırat sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve selen yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise natürel gereç örgüsındaki berhavaluklar sayesinde faik derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faik oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik genişlik planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine şık rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal vadi ayrıntılara gereğince hassaten, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ Heets
Puff Bar