Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical derunin üretilen henüz yalın modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını kösteklemek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya beniz tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri belirgin ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi takviye sağlamlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine namuslu fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet dansında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birşunca kişi dergisinde hatun vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de ülke almaya mebdeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi zamanında de evetğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı evetğu derece rafine olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişgüzel huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü daha çok jartiyeri tek şerha olarak satmanın nezdinde birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak zamanla liberalleşmeye namuslu revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla müteallik olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya açıklık iletmek derunin dundakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse de ana mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tek başına veya bir partnerle her evetştan ölümlü aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına bakılırsa seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik koymak derunin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada görülen birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde bilinmeyen evetğu derunin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla geçmek bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre kısaltmak, maslahatlevselliği üzerine bili edinmeden satın kısaltmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek derunin mefret çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan düzenışveriş henüz zorlamasız ve huzur olmaya mebdeladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks varlıkında yaşanmış olan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı derunin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanılgılığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar mizaç problemi olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, varlıkına tüvanalık koymak, henüz güzel bir orgazm geçmek veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek derunin sex shoplardan düzenışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan alışverişi yok olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözlemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında mefret vürutmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum namuslu olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri tek şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, maslahatleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta enikonu ruhlu ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona bakılırsa faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu maslahatin en zorlamasız yolu. Hassaten seks sırasında bahsetmek çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis benizüğünün penisinizi sıkarken zifoskısaltmak derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek gerelti tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz güzel seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ Heets
Puff Bar