hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde biricik bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant genişliği ve fiziki gücüne gereğince şu denli skorda hosting çitndırılabilir, kal gelimi ortalama bir ev bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve güçlü yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den şu denli hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant genişliği ya da trafik, şayet varsa yalıtım ücreti şayet talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşhamur demetlı olarak sizin zıtlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çtuzakışır durumda data centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu özen sunulabilir, temelinden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada biricik ayrım size ilişik bir sınır dahilinde bir den şu denli hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziki makinanın ortalama maliyetini ve buna demetlı olarak izole bant genişliği ve yalıtım ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Takdimci
Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden memba paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız memba CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puff Bar