Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, meyan ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınü dereceyle bitirmiştir. Başkaca Bilkent Üniversitesi İşletme Olgun Yönetimi kısmınde de eğitim almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir başlangıçarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal sorumluluk projeleri alanlarında birmebzul başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir başkası de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak hizmet fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Duraksızörlüğü’nün birlikte hassaten geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda hizmet yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları ortamında, Bilinçli Körpeler sosyal sorumluluk projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, toylerin eğitim ve kültür sahaındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya yönelik çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde bünyelandırdığı Bilinçli Körpeler hareketi ile Üniversite toylerinden, ortaokul öğrencilerine kadar dünya bu bünyelanmanın ortamında bulunarak, faydalı anlayışlerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milel üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş adamıdır ve iş dirlikında da başarılı bir kariyere sahiptir. Başkaca farklı poz ve organizasyonlarda başkanlık pozisyonlarında da faal olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorumluluk ve pediatri sahaındaki çalışmalarını güç kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal sorumluluk projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş dirlikındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çalışmaları, toylerin eğitim ve kültür sahaındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi toylerde örnek teşkil ederek gelişimi tetiklemektedir.

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ Heets
Puff Bar