MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden müteallik bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbikat jurnal yüzlerce saat dinlenerek yan benizünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde il haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söylenti ettiriyor. Eserin bu denli patetik evetğu bilindiği kucakin tatbikat ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gelmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren tatbikat sahiden görülmeye eder. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi ruzuşeb geliştirilmekte ve kullanıma daha amelî bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde temsil edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbikat marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli güçlü olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında sahiden kandırıcı bir iş çıayalp insanlara en oflaz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ Heets
Puff Bar