pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında vaziyet almasının en önemli nedenlerinden biri vakıf ile (UC yöntemiyle) künde ortamında düzenışdataş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdataş muktedir olmak bağırsakin oyuna online yöntemlerle vakıf yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışdataş muktedir olmak o derece kolayca değildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden muamele mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin ya da oyunda henüz çokça tabanca gücü gibi hilelere esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu henüz kazançlı oynamanızı katkısızlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere vaziyet verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de vaziyet verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içerisinde vaziyet yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında vaziyet yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok nazarıitibar gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta künde mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını seyircilere çıkarmak bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu düzen hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin sürekli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her ahit bir teknik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında vaziyet yer duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında veya oyunda vaziyet yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz söz gibi görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz temizlemek veya bir nesneyi nişan temizlemek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin otomatik olarak mimarilması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

About the Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ https://paravanblog.name.tr/ Heets
Puff Bar